Prej shtatë vitesh, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë në një romancë mes tyre. Një ndër çiftet më të komentuara në shoëbiz, djali I ish-kryeministrit Berisha duket se i ka vjedhur zemrën bukuroshes, Armina Mevlani.

Por, mes shumë postimeve në rrjete sociale, bie një sy një status I pazakontë që Armin aka vendosur të ndajë me ndjekësit.

“Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë,”– shkruan bloggerja.

Çfarë po ndodh me çiftin e shumëpërfolur? Mos vallë pasuria e Arminës i ka tejkaluar pritshmëritë dhe ‘ka dhënë duart’ Shkëlzen Berishës, apo ishte thjesht një status që e frymëzon?!