Moderatorja simpatike Arbana Osmani, ka postuar nje foto nga destinacioni me i fundit ku ndodhet me pushime.

Por nje detaj ka rene ne sy.

Ajo ka veshur cizmet dhe ne njeren kembe, ka nje njolle te erret dhe nje ngjites per te vr.aren qe i ka bere kepuca.