Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë pushuesëve në bregdetin e jugut në Shqipëri. Së bashku me familjen, ajo po kalon disa ditë reklaksi në Palasë dhe “Tirana Post” ka publikuar disa foto të Anitës me bikini.

Mund të themi me plot gojën se ajo ka një fizik tepër të mirë, megjithëse është 39 vjeç dhe nënë e tre fëmijëve. Anita shfaqet e veshur me rroba banjo “Louis Vuitton” teksa rregullonte çadrën e plazhit. Më herët, Anita ka rrëfyer se fiziku i saj i mirë është i trashëguar, por ajo nuk heq dorë edhe nga vrapi i mëngjesit prej një ore.

Kujtojmë se disa javë më parë, bashëshorti i saj, Ramush Haradinaj, dha dorëheqjen nga posti i kryeministrit, për t’u gjykuar si një qytetar i thjeshtë në gjykatën e Hagës.