Me format e kolme ka rrëmbyer faqet e para të kopertinave dhe mediave rozë.

Modelja Alexis Texas e njohur dhe si aktore e filmave me pullë të kuqe nuk i lë vend imagjinatës për asnjë çast. Në Instagram numëron 4.5 milionë ndjekës dhe duket se ato po shtohen dita ditës. Më poshtë shikoni disa prej fotove të modeles.