Një aksident me pasojë vdekjen enjë personi ka ndodhur sot në Jorgucat. “News 24” raporton se si pasojë e aksidentit kanë mbetur edhe tre persona të plagosur.Nuk ka ende detaje rreth personave qe jane lenduar ne kete aksident dhe as te dhena per personin qe humbi jeten.Policia ka nisur hetimet ne vendin e ngjarjes per zbardhjen e shkakut.j,.j