Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Librazhd-Elbasan, ku janë përplasur 3 automjete. Ndërsa kamioni ka përfunduar i përmbysur buzë rrugës, nga informacionet paraprake mësohet se të plagosur kanë mbetur drejtuesi i tij dhe disa persona të tjerë.

Vetëm pak momente më pas ka mbërritur policia dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes. Nuk dihet ende gjendja e të plagosurve.  Vijon…

Lexo.al/