Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, është një prej personazheve të showbzzit shqiptar që pëlqejhet shumë në rrjetet sociale. Lori ka mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram ku shpesh herë bisedon online me to dhe bisedat i bën publike përmes postimeve në Instastory.

Edhe këtë herë në pyetjet që fansat i kanë bërë, Hoxha u është përgjigjur pa asnjë hezitim.

Njëri prej fansave është bërë kurioz për marrëdhënien me të ëmën, e më konkretisht për mësimet e vlefshme që ajo i ka dhënë në jetë.

“Si të qëndrosh e butë teksa vazhdon të jesh e fortë. Ajo është një mjeshtre në këtë. Ajo femër çfarë nuk ka kaluar dhe sërish bën më të mirën për këdo, pa kërkuar diçka në këmbim. Çdokush ka nevojë për këtë në jetë.”-është shprehur Lori për të ëmën.

Kujtojmë që dy netë më parë kur u mbajt dhe e festa e ditëlindjes e Dritan Hoxhës, por Lori nuk publikoi asnjë dedikim në Instagram për të apo të postonte foto nga festa, ndërsa më vonë Lori reagoi ku tha se njerëzit që i dua nuk kam pse i uroj publikisht, pasi jam afër tyre dhe ku ka më mirë se kështu, referuar rastit të fundit për lidjen e djalit të Sarës, Romanit.