01.12.2021 04:53
Home Kërko

������op���katalk:PC53��������������������������� - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

“Pse duhet fshirë filmi, ‘Çifti lumtur’ apo ’14 vjeç dhëndër’?”/ Spahiu: Këtë vetëm ‘Gjino’...

Anëtarja e Komisionit të Medias Ina Zhupa, propozoi në mbledhjen e sotme ndalimin e filmave dhe dokumentarëve që glorifikojmë diktaturën komuniste. Kreshnik Spahiu ka...

Paraja, dashuria dhe puna/ Ja si do të mbyllet ky vit për 12 shenjat...

Dashi: Prioritet dhe lehtësirat e muajit kanë të bëjnë me mbylljen e detyrimeve që kanë të mbartura nga 2021. Çfarë është për t’u mbyllur,...

Romeo shpreh pëlqim për Beniadën / Po Aleksia?!

Mbrëmjen e kaluar, gjatë transmetimit live, Donaldit iu bë një surprizë nga vëllai i tij binjak. Romeo i  kishte përgatitur një audio ku i...

Dita Botërore e HIV AIDS, Manastirliu: Garantuam trajtimin pavarësisht pandemisë, i rëndësishëm vaksinimi me...

01 Dhjetor, Tiranë- Në Ditën Ndërkombëtare të HIV/AIDS, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se trajtimi për këtë...

Zarfe me para në këmbim të votës në Dibër/ Dënohen me burg dy eksponentët...

GJKKO ka dënuar me nga 1 vit burg Albjon Çeku dhe Denis Xholin,të cilët akuzohen për veprën penale “Korrupsion aktiv në zgjedhje” kryer në...

Drejtuesi i Barçës jep lajmin e madh dhe paralajmëron: Duhet të bëjmë kujdes për…

Ferran Reverter, drejtori ekzekutiv i Barcelona-s, ka folur gjatë konferencës për shtyp të organizuar për Espai Barça, projekti që përfshin modifikime të Camp Nou...

112 vjetori i Shkollës Normale/ Ministrja Kushi: Objektivi ynë, përgatitja e mësuesve cilësor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi mori pjesë sot në ceremoninë përkujtimore të Shkollës Normale të Elbasanit, që mban emrin Shkolla e Mesme...

Asnjë humbje jete nga COVID-19 në Kosovë/ Ja sa raste të reja janë shënuar...

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, koronavirusi nuk ka shënuar asnjë viktimë. Ndërkohë, si rezultat i 1.398 testimeve, 8 qytetarë kanë rezultuar pozitivë...

Frrok Çupi: Berisha do arrestohet nga SPAK 3 ditë përpara 11 Dhjetorit, kam informacionet...

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm ka deklaruar se ka informacione se ish-kryeministri Sali Berisha do të ndalohet nga SPAK, tre ditë përpara Kuvendit...

Fati nuk do të jetë me këto shenja në vitin 2022 dhe përgjegjës është...

Ashtu siç disa shenjave do t'u buzëqeshi fati këtë vit që vjen, nuk mund të themi të njëjtën gjë për disa shenja të tjera....