01.12.2021 04:14
Home Kërko

������������������������KaKaotalk:za33��������� ��������� ������ �������������������������������������� - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

112 vjetori i Shkollës Normale/ Ministrja Kushi: Objektivi ynë, përgatitja e mësuesve cilësor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi mori pjesë sot në ceremoninë përkujtimore të Shkollës Normale të Elbasanit, që mban emrin Shkolla e Mesme...

Asnjë humbje jete nga COVID-19 në Kosovë/ Ja sa raste të reja janë shënuar...

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, koronavirusi nuk ka shënuar asnjë viktimë. Ndërkohë, si rezultat i 1.398 testimeve, 8 qytetarë kanë rezultuar pozitivë...

Frrok Çupi: Berisha do arrestohet nga SPAK 3 ditë përpara 11 Dhjetorit, kam informacionet...

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm ka deklaruar se ka informacione se ish-kryeministri Sali Berisha do të ndalohet nga SPAK, tre ditë përpara Kuvendit...

Fati nuk do të jetë me këto shenja në vitin 2022 dhe përgjegjës është...

Ashtu siç disa shenjave do t'u buzëqeshi fati këtë vit që vjen, nuk mund të themi të njëjtën gjë për disa shenja të tjera....

“Petit Futé”: Arsyet e suksesit të boom-it të turizmit mjekësor në Shqipëri

Revista franceze “Petit Futé” i ka kushtuar një shkrim turizmit mjekësor në Shqipëri, duke e konsideruar vendin tonë si një nga destinacionet që ofron...

Kur rrjeti iu kthye kundër, miqtë i treguan Beatrixës se e mbështesin edhe në...

Afrimiteti mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka bërë ‘lëmsh rrjetin’. Ndonëse në thelb, askujt nuk mund t’i drejtohet gishti si “fajtor”, ka patur...

Komisioni i Venecias: Shtyrja e afatit të veting-ut në përputhje me standardet

Komisioni Venecias i dërgoi Kuvendit të Shqipërisë opinionin paraprak pas dërgimit të disa pyetje që lidhen me ndryshimin kushtetues për zgjatjen e afatin të...

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona do të jenë pa drita nesër

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se ditën e nesërme do të ketë mungesë energjitike në disa zona në...

COVID-19, rregullat e reja për të hyrë në Kosovë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme publikon masat e reja të vendosura nga Republika e Kosovës për hyrjet dhe daljet e qytetarëve. Çdo person...

OBSH arrin marrëveshjen mbi pandemitë e ardhshme

Për t’u përgatitur më mirë për pandemitë e ardhshme, 194 vendet anëtare të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) duan të hartojnë një marrëveshje ndërkombëtare. Ata...