01.12.2021 03:42
Home Kërko

������������������������������KA���:ZA33���200%������ ��������� ������ ������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Kur rrjeti iu kthye kundër, miqtë i treguan Beatrixës se e mbështesin edhe në...

Afrimiteti mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka bërë ‘lëmsh rrjetin’. Ndonëse në thelb, askujt nuk mund t’i drejtohet gishti si “fajtor”, ka patur...

Komisioni i Venecias: Shtyrja e afatit të veting-ut në përputhje me standardet

Komisioni Venecias i dërgoi Kuvendit të Shqipërisë opinionin paraprak pas dërgimit të disa pyetje që lidhen me ndryshimin kushtetues për zgjatjen e afatin të...

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona do të jenë pa drita nesër

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se ditën e nesërme do të ketë mungesë energjitike në disa zona në...

COVID-19, rregullat e reja për të hyrë në Kosovë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme publikon masat e reja të vendosura nga Republika e Kosovës për hyrjet dhe daljet e qytetarëve. Çdo person...

OBSH arrin marrëveshjen mbi pandemitë e ardhshme

Për t’u përgatitur më mirë për pandemitë e ardhshme, 194 vendet anëtare të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) duan të hartojnë një marrëveshje ndërkombëtare. Ata...

Bërtiti me të madhe për dashurinë e tyre, fshihet komenti i Beatrix nga fotografia...

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e kanë shfaqur hapur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit dhe janë më të afërt se kurrë. Ndonëse ka lënë historinë pezull...

Salah përkrah legjendave të futbollit, fiton çmimin që Messi se mori dot kurrë

Në Paris të Francës, Lionel Messi u shpall fitues i “Topit të Artë” për herë të 7-të në karrierën e tij, duke u bërë...

Yjet do të ‘puthin’ këtë shenjë të Horoskopit: Diçka e re po lind!

Dashi këtë muaj do jetë shenja më me fat, i përfshirë nga një pluhur i shkëlqyeshëm pozitiviteti. Kjo do ju bëjë joshës, falë edhe influkseve...

Ministri Peleshi takon homologun tij Gantz, Shqipëria dhe Izraeli së shpejti marrëveshje bashkëpunimi në...

Shqipëria dhe Izraeli do të nënshkruajnë një marrëveshje të re bashkëpunimi në fushën e mbrojtjes. Në vijim të vizitës së tij disa ditore në Izrael,...

Varianti i ri Omicron, Manastirliu apelon për vaksinimin: Në gatishmëri të shtuar, rikalibrim i...

Tiranë, 1 Dhjetor – Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu nga qendra e vaksinimit të përqendruar në stadiumin “Air Albania” tha se...