01.12.2021 05:18
Home Kërko

������������������������������:Za33���200%������ ��������� ������ ������������ - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Berisha: Kur mësova se u shpalla ‘Non Grata’ mendova që t’i kërkoja ndihmë miqve...

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur se kur mësoi vendimin se ishte shpallur 'Non Grata', ka menduar që të kërkonte ndihmë nga miqtë e tij...

Gledis Nano inspekton procesin e konkurrimit për Patrullë të Përgjithshme, mesazhi për të gjithë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka inspektuar ditën e sotme, procesin e konkurrimit për Patrullë të Përgjithshme, në fazën e...

Nis aksioni i ARRSH për bllokimin e hyrjeve dhe daljeve të rrezikshme në autostradën...

Autoriteti Rrugor Shqiptar sëbashku me IMT Lushnjë ka nisur aksionin për bllokimin e të gjitha daljeve të bizneseve dhe banesave private në autostradë. Ky aksion...

“Pse duhet fshirë filmi, ‘Çifti lumtur’ apo ’14 vjeç dhëndër’?”/ Spahiu: Këtë vetëm ‘Gjino’...

Anëtarja e Komisionit të Medias Ina Zhupa, propozoi në mbledhjen e sotme ndalimin e filmave dhe dokumentarëve që glorifikojmë diktaturën komuniste. Kreshnik Spahiu ka...

Paraja, dashuria dhe puna/ Ja si do të mbyllet ky vit për 12 shenjat...

Dashi: Prioritet dhe lehtësirat e muajit kanë të bëjnë me mbylljen e detyrimeve që kanë të mbartura nga 2021. Çfarë është për t’u mbyllur,...

Romeo shpreh pëlqim për Beniadën / Po Aleksia?!

Mbrëmjen e kaluar, gjatë transmetimit live, Donaldit iu bë një surprizë nga vëllai i tij binjak. Romeo i  kishte përgatitur një audio ku i...

Dita Botërore e HIV AIDS, Manastirliu: Garantuam trajtimin pavarësisht pandemisë, i rëndësishëm vaksinimi me...

01 Dhjetor, Tiranë- Në Ditën Ndërkombëtare të HIV/AIDS, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se trajtimi për këtë...

Zarfe me para në këmbim të votës në Dibër/ Dënohen me burg dy eksponentët...

GJKKO ka dënuar me nga 1 vit burg Albjon Çeku dhe Denis Xholin,të cilët akuzohen për veprën penale “Korrupsion aktiv në zgjedhje” kryer në...

Drejtuesi i Barçës jep lajmin e madh dhe paralajmëron: Duhet të bëjmë kujdes për…

Ferran Reverter, drejtori ekzekutiv i Barcelona-s, ka folur gjatë konferencës për shtyp të organizuar për Espai Barça, projekti që përfshin modifikime të Camp Nou...

112 vjetori i Shkollës Normale/ Ministrja Kushi: Objektivi ynë, përgatitja e mësuesve cilësor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi mori pjesë sot në ceremoninë përkujtimore të Shkollës Normale të Elbasanit, që mban emrin Shkolla e Mesme...