27.11.2021 05:50
Home Kërko

������������������������������������Talk:vb20��� - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Ngjarja në Kosovë, Rama: Ngushëllime! Jetët e marra në Kosovë nga plumbat e një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Gllogjan të Deçanit në Kosovë. Drejt një autobusi me nxënës është qëlluar me armë zjarri...

Ngjarja në Deçan, reagon Xhaçka: Pikëllim e dhimbje për tragjedinë në Kosovë të shkaktuar...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Gllogjan të Deçanit në Kosovë. Drejt një autobusi me nxënës është qëlluar me armë zjarri...

Aksidentimi i eskortës së Sali Berishës, vjen reagimi i Policisë

Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me aksidentimin e eskortës së ish-kryeministrit, Sali Berisha. Njoftimi i policisë: Kurbin/Informacion paraprak Në aksin rrugor Milot- Fushë Mamurras, mjeti...

Tragjedi në Kosovë/ Katër viktima në Deçan

Tragjike është ngjarja e regjistruar mbrëmjen e sotme në Gllogjan të Deçanit në Kosovë , ku një autobus me nxënës është sulmuar me armë....

“I ke ndarë paratë e “Toyota Yaris” me kriminelët”/ Basha i përgjigjet Berishës: Qesharak!...

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratave të ish-kryeministrit Sali Berisha. Me një reagim në Twitter, Basha shkruan se me trillimet dhe gënjeshtrate tij...

Sky Sports zbulon fituesin e Topit të Artë

Lionel Messi do të shpallet të hënën si fituesi i Topit të Artë, duke e fituar për herë të shtatë. Kjo sipas gazetarit të Sky...

Humbi të afërmit në tërmetin e 2 viteve më parë, moderatorja i prek të...

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019, i mori jetën 51 viktimave. Mes tyre, 7 persona ishin të afërm të moderatores, Evi Recci. Kjo e fundit...

Pas largimit të Fifit/ ”Big Brother” hap një televotim për dy vajzat e tjera...

Te nominuarat ishin Fifi,Semi dhe Einxhel. Dalja e papritur e Fifit bëri që televotimi të anullohej. Në respekt të publikut që ka votuar përpara ditës së...

Detajet/ Si i shpëtoi aksidentit Sali Berisha, e pëson makina shoqëruese

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën e Laçit. Ish-kryeministri Sali Berisha duket se i ka...

Aksident në aksin Milot-Mamurras/ Përplasen 3 makina, 2 prej tyre pjesë e eskortës së...

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Milot-Mamurras ku janë përfshirë 4 automjete. Sipas gazetarit Elidon Ndreka 2 prej automjeteve të përfshira dyshohet...