27.11.2021 07:10
Home Kërko

������������������������������ ��������� ���������������������:vb20���24������ ������������ ��������������� - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Pse Berisha flet përditë për vdekjen e tij?

Nga Mero Baze/ Në më pak se një orë, pasi deklaroi nga “Foltorja” e Kurbinit se do të ishte në tribunë deri 95 vjeç,...

Po mbyllet nëntori, shenjat e horoskopit që do të kenë një fundjavë të këndshme

Po mbyllet nëntori dhe e shtuna dhe e diela janë të fundit për këtë muaj. Por cilat shenja të horoskopit do të kalojnë bukur...

“E mora në telefon disa herë”, Fonseca zbulon prapaskenën me yllin e Inter-it

Paulo Fonseca është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Repubblica. Ish-trajneri i Roma-s ka zbuluar disa prapaskena të periudhës kur ka qenë trajneri i...

Ja deri kur të do vazhdojë moti i keq

Prej dy ditësh Shqipëria është përfshirë nga moti i keq me reshje të dendura shiu dhe dëborë në juglindje dhe veri. Temperaturat kanë shënuar...

Bardhi i përgjigjet Kryemadhit: Informonte këdo që do ishte ministre e Brendshme! Më tha...

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të Monika Kryemadhit, duke mohuar që ai të ketë pasur si objektiv Ministrinë...

Berisha, një aksident nga i cili shpëtuan edhe ata që nuk ishin në makinë

Nga Lorenc Vangjeli/ Ndodh ndonjëherë që ka më shumë rëndësi si tregohet një ngjarje sesa si ka ndodhur vetë ngjarja. Rreth 30 vjet më...

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP’, Fifi ka një surprizë për fansat

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Fifi iu ka bërë një surprizë fansave. Ajo ka publikuar në Youtube versionin demo të këngës “Diell”, tekstin...

Antonela VIP? Ja çfarë thotë Balina Bodinaku

Hyrja e Antonelës në ‘Big Brother VIP’ ka shkaktuar shumë diskutime në rrjet. Në dukje, për shumicën e audiencës ajo nuk duhet të jetë aty...

8 humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: Ja sa raste të reja me...

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi...

4 shenjat e Horoskopit që do të dëgjojnë gjithmonë kur flet

Sigurisht që ka shumë arsye pse dikush mund të jetë veçanërisht i etur për mënyra të reja të të menduarit dhe identiteti astrologjik i...