24.01.2021 11:20
Home Kërko

춘천출장마사지(KaKaotalk:za31)24시간 언제든지 가능하니 언제든지 연락만 주시면▲당진캡틴가격 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Kujtim Gjuzi “gjuan” live Anën e “Përputhen”, ja krahasimi që i bën

Deputeti Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ditën e sotme. I pyetur nga moderatori Adi Manushi në lidhje me ngjashmërin...

Media zvicerane: Shqiptarët përdorin edhe bimë mjekësore kundër Covid-19, vendi eksportoi 50 milionë euro...

E gjithë bota po përpiqet të kuptojë ritmin e vaksinimit kundër Covid-19. Prodhuesit e vaksinave po hasin vështirësi në plotësimin e kërkesës për vaksina,...

Një opozitë pa program, që i ka humbur busulla!

Nga Alfred Peza/ Opozita jonë ka rënë në kurthin që Edi Rama dhe mazhoranca i ngritën me aq kujdes, sa edhe po të duan tani...

Një listë për 26 Prillin

Nga Mero Baze/ Ajo që ka kapur në befasi shumë mbështetës të opozitës por sidomos shtypin e angazhuar për fitoren e opozitës, është lista e...

Helena Kadare, një rrëfim i rrallë për karantinën e saj, librat që lexon dhe...

Intervistoi Elion Kollçaku Znj. Kadare, dua t’ju falënderoj për kohën tuaj, fillimisht! Uroj të jeni mirë me shëndet, ju dhe gjithë familja juaj! Në këtë...

Këto shenja do kenë surpriza në dashuri gjatë shkurtit

Astrologjia parashikon momente të bukura dhe lumturi gjatë muajit shkurt, nëse i përkisni ndonjërës nga këto shenja të zodiakut. Luani Kjo do të jetë një periudhë...

Varianti i ri i Covid mbërrin në Slloveni, ja thirrja e kryeministrit për qytetarët

Një shqiptar nga Kosova është konfirmuar me variantin e ri të koronavirusit. Rasti është konfirmuar në Slloveni. Lajmin e njoftoi vetë kryeministri slloven Janez Jansha. “Një...

Ngjela bën parashikimin: Ja pse PD do t’i humbasë zgjedhjet

Avokat Spartak Ngjela i pyetur në lidhje nëse mendon se do të ketë rrotacion pushteti apo mandat të tretë për Ramën, u shpreh i...

Man.Utd nuk di të ndalet, eleminon Liverpool-in nga FA Cup

Manchester United duket se e ka marrë më seriozisht se kurrë këtë sezon duke rivalizuar pretendentët kryesorë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë eleminuar nga Fa...

Fati yt sot, horoskopi 25 janar 2021

Dashi Ideja për të ndryshuar drejtim sot do bëhet edhe më ë fortë. Marsi do ju bëjë të reflektoni më gjatë para se të hidhni...