06.03.2021 05:57
Home Kërko

전주출장만남(katalk:za31)24시간 언제든지 상담 가능 합니다부산출장샵,부산출장안마,부산출장만남,부산출장마사지 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Pse i dorëzon Basha listat i fundit?

Nga O. Laskaj/ Edhe këtë radhë kur karigia e Lulzim Bashës është më e nxehtë se kurrë më parë, ai nuk zhgënjen, mbyllet në...

Gjermania shpreh ‘shqetësim’ për bllokimin e eksporteve të vaksinës drejt Australisë nga Italia

Gjermania ka shprehur sot shqetësim për ndalimin e eksporteve të vaksinës nga Bashkimi Evropian, ndërsa Australia ka kërkuar që Italia të rishikojë vendimin e...

Çuni i Fahri Balliut sulmon Najada Çomon: Ushtare partiake që s’kishte hallin e pandemisë...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka sulmuar ashper ditën e sotme dy “afrimet” e fundit të Partisë Socialiste, inxhinieren Luljeta Bozo dhe mjeken...

Zgjedhjet/ Shalsi: Një opozitë që i ka vendosur ‘shkopinj në rrota’ çdo reforme s’mund…

25 prilli po afron dhe palët politike janë aktualisht nën ‘ethet’ e listës së kandidatëve kur duhen pak ditë nga dorëzimi i tyre në...

Manastirliu: 400 infermierë po trajnohen për fushatën e vaksinimit masiv anti-COVID

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se 400 infermierë, aplikues të rinj në portalin “Infermierë për Shqipërinë” dhe nga Forcat e...

“Najada përfaqëson bluzat e bardha”/ Balla me mjekët dhe infermierët në Elbasan: Llafet e...

Drejtuesi Politik i PS për Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një bashkëbisedim me mjekë dhe infermierë të Elbasanit , ku u ndal tek...

Prej javësh në Kinë, OBSH heq dorë zyrtarisht nga hetimet për origjinën e COVID-19

Prej më shumë se dy muajsh inspektime në Wuhan të Kinës, për të zbuluar origjinën e COVID-19, ekspertët e Organizatës Botërore të Shëndetit, kanë...

Fati yt/ Horoskopi, 6 Mars 2021

Dashi Mos i nënvlerësoni takimet këtë të shtune: me fillimin e muajit mars, dashuria do t’ju ofrojë disa mundësi më shumë. Sa i përket punës,...

Kërkesa e Ramës për njohjen e lejeve të drejtimit në Itali/ Qytetarët entuziastë: Bravo...

Kryeministri Edi Rama, zhvilloi ditën e sotme në konferencën e përbashkët për shtyp me ministrin e Jashtëm italian, Luigi Di Maio, dhe Guvernatorin e...

U nda me Merin? Saimiri detyrohet të japë llogari: Nuk e mbaj në xhep!...

Saimiri dhe Meri janë një ndër çiftet më të komentuara në median rozë në Shqipëri, kjo për shkak të njohjes së tyre në “Love...