13.04.2021 08:45
Home Kërko

용평 리조트 그린피아,과천출장커뮤니티[Talk:za31] - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

JA VIDEO / Mjeku shqiptar bëhet qesharak në transmetimin televiziv LIVE

Një ngjarje qesharake ka ndodhur një natë më parë ne emisionin “Të paekspozuarit”. Bëhet fjalë për një mesazh të mbërritur në telefonin e moderatorit...

Test psikologjik: Zgjidh një qen dhe zbulo fakte interesante për veten

Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Kjo zgjedhje tregon se gjithmonë mbroni të dashurit tuaj. Jeni gjithmonë më shumë se gati për të ndihmuar miqtë dhe familjen tuaj....

100 ditët e Lulit dhe 100 ditët e Napolonit!

Nga Alfred Peza/ Duke dashur të na tregojë se këtë radhë është përgatitur seriozisht për tu bërë Kryeministër, Lulzim Basha po e përdor simbolikën kohore...

Sanchez: Të gjitha vaksinat antiCOVID-19 janë të sigurta

Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sánchez, këmbënguli sot se të gjitha vaksinat antiCOVID-19 ishin të sigurta dhe konfirmoi se gjendja e jashtëzakonshme shëndetësore do...

LAJM I MADH! Italia i hap dyert Europianit me tifozë

Italia më në fund ka zgjidhur ngërçin e madhe dhe pikëpyetjen që kishte ditë që ishte ngritur mbi pritjen e Europianit 2020 në Romë. Qeveria...

Marrëveshje për vaksinat ruse/ Qeveria shqiptare do t’i blejë nga fondi rus me çmim...

Pas 10 mijë dozave dhuratë nga Emiratet e Bashkuara, Shqipëria ka finalizuar një marrëveshje të re për blerjen e dozave Sputnik nga kompania “Human...

Cila nga shenjat e horoskopit ka përshtatshmëri më të madhe në dashuri me dashin

Dashi & Dashi: Mund të jetë një lidhje e fuqishme emocionale, por të dy palët dëshirojnë të jenë dominues, ndaj kjo marrëdhënie nuk është...

ANALIZA: A duhet Vetëvendosja e Kosovës të bëjë opozitë në Shqipëri?

Nga Agron Demi/ Pasi javën e kaluar u vendosën masat kufizuese për parandalimin e përhapjes së virusit, zyrtarë të qeverisë dhe deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje...

Nesër rifillon fluturimi i parë me Anglinë/ TIA: Ja çfarë duhet të keni parasysh

Nesër rifillon fluturimi i parë me Anglinë pas një periudhë gjatë pezullimi të fluturimeve. TIA ndërkohë ka njoftuar disa pika që pasagjerët duhet t’i...

Andi rrep kundër Princit, Jasmina e puth në fund

Princi i ka kushtuar një diss Jasminës, pas gjithë debateve mes tyre. Kjo ka qenë një ndër videot më të klikuara në aplikacionin e...