08.03.2021 04:51
Home Kërko

양산 물금출장【katalk:za31】카카오 톡 상담 깜짝 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

A do të ndryshojë ora këtë vit? Ja vendimi që pritet të merret

Këtë vit, do t’i çojmë para akrepat e orës, të dielën e 28 marsit. Dhe nga ky moment, ditët do të jenë më të...

Rama njofton një tjetër largim nga PS, pas Vasilika Hysit edhe Eglantina Gjermeni nuk...

Një emër tjetër i njohur në Partinë Socialiste nuk do të jetë më në listat e kandidatëve për deputetë të PS. Kryeministri Edi Rama...

Katër arsye pse duhet ta nisësh ditën me një dush të ftohtë!

Nuk ka asgjë më relaksuese sesa ndjesia e ujit të ngrohtë në trup pas një dite të gjatë dhe të lodhshme. Por mesa duket...

Pirlo njofton mungesën e madhe të Juventusit për ndeshjen ndaj Portos

Andrea Pirlo njofton se Matthijs de Ligt nuk do të jetë në dispozicion kundër Portos. Zonja e Vjetër pret Porton në fazën e 16...

Shtyhet sërish afati i bllokimit në Kapshticë, deri në 22 mars

Dalja nga Shqipëria dhe hyrja në Greqi nëpërmjet pikës kufitare të Kapshticë do të qëndrojë e mbyllur deri në 22 mars 2021. Stacioni i Policisë...

Emrat: Lista ‘e zezë’ e LSI, Meta-Kryemadhi sfidojnë ultimatumin e Yuri Kim për kandidatë...

Nga Adriatik Doçi/ Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë sfiduar kërkesën me natyrë ultimative të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për kandidatë të pastër...

8 Marsi/Ministrja Evis Kushi bën gjestin e veçantë, dhuron lule për gratë e vajzat...

Në kuadër të 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Grave, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi ka zgjedhur të surprizojë gratë e...

Covidi preku 3 mijë fëmijë/ Mjekët: Asnjë nuk është rëndë, por kërkohet kujdes

Familjet të cilat kanë një anëtar pozitiv me covid, duhet të bëjnë shumë kujdes me fëmijët pasi sipas dr. Xhorxhina Kuli e cila drejton...

Konfirmohet kolapsi i LSI/ Pas pikiatës në sondazhe, konkurrimi i Kryemadhit në tre zona...

Mundësia e kryetarit për të konkurruar njëkohësisht në disa zona është përdorur për herë të parë në vitin 2009, si një lëshim i bërë...

Maqedonia e Veriut shtrëngon masat kufizuese, nga e mërkura rikthehet ora policore

Në përpjekje për të vënë nën kontroll pandeminë, nga e mërkura, në Maqedoninë e Veriut do të shtrëngohen masat kufizuese. Masat, të cilat të...