16.04.2021 08:19
Home Kërko

신용 카드 교통 카드[KaKaotalk:za31]서천출장샵서천출장아가씨서천모텔출장만남서천출장안마서천콜걸샵서천출장마사지서천여대생출장알바서천외국인여성 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Rrëfimi i Ramës: Gjyshi im iku në Itali për studime, por u kthye me...

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar këtë të premte projektin si do të jetë porti i Durrësit. Gjatë fjalës së tij, Rama ka treguar edhe...

Rama: Do hapim 4 porta, brenda qershorit e nisim në Vlorë më pas në...

Në prezantimin e masterplanit për transformimin e portit të Durrësit, që zgjodhi ta bëjë në javën e fundit të fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama...

Arti në zi/ Ndërron jetë aktorja e njohur

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj....

Ja si po tenton Laporta të bindë Messin të qëndrojë te Barcelona

Pesë javë pasi u bë president i Barcelonës ​​dhe pasi u njoh me rezultatit e auditimit Joan Laporta tashmë është duke përgatitur ofertën për...

“Projekti i ndarë në 5 faza, në 4-5 vite do ketë përfunduar”, Rama: Porti...

Kryeministri Edi Rama tha se sot bëhet realitet ëndrra disa vjeçare e krijimit të këtij porti në pikën kryesore turistike dhe nxitje të ekonomisë....

Zgjedhjet e 25 prillit/ Balla publikon urimet e zyrtarëve të Parlamentit Europian: Vetëm PS...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në një postim në facebook ka publikuar urimet e disa prej zyrtarëve të Parlamentit Europian...

Prezantimi i masterplanit të Portit të Durrësit, më i madhi në Mesdhe/ Rama: Do...

Kryeministri Edi Rama ndodhen në prezantimin e masterplanit të Portit të Durrësit, që do të ndërtohet nga kompania Emaar Group dhe do të investohen...

Aurela Basha ka të drejtë që refuzon pasaportën dhe shtetësinë shqiptare!

Nga Kreshnik Spahiu/ Holanda, ashtu si Gjermania, nuk lejon të drejtën e mbajtjes së dy shtetësive. Me pak fjalë, një shqiptar që kërkon të...

Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet...

Gary Kokalari e shikon rikthimin e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës në pushtet si një gjë aspak të shëndetshme, komike dhe të egër pasi...

Studimi: Imuniteti ndaj koronavirusit zgjat me vite

Mjeku Ilir Alimehmeti ka shpërndarë me ndjekësit e tij një lajm të mirë duke iu referuar revistës prestigjioze “Nature”, ku edhe flitet për imunizimin...