04.03.2021 10:34
Home Kërko

성북구시그니처출장마석 올챙이【카톡:Za31】 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Halit Valteri i bashkohet PS/ Deputeti: Kam votat e të djathtës që nuk do...

Deputeti i opozitës parlamentare Halit Valteri ishte sonte i ftuar në Shqip show nga Rudina Xhunga në Dritare Tv. Valteri u shpreh se është...

Ikën nga PD-LSI/ Valteri: Nuk mund të rri në një koalicion ku njëri fle...

Halit Valteri, deputeti i opozitës parlamentare bëri të qartë se në këtë zgjedhje do të kalojë me PS. Ai u shpreh kundër koalicionit të...

Pse është bllokuar eksporti e vaksinave AstraZeneca nga Europa drejt Australisë?

Komisioni Evropian dhe Italia kanë bllokuar dërgimin e vaksinës së AstraZeneca në Australi, pasi prodhuesi nuk ka përmbushur detyrimet e tij sipas marrëveshjes së...

Zef Mazi: Kemi politikë konfliktuale për 30 vjet. Duhet të dialogojmë për problemet, derisa…

Kryenegociatori i Shqipërisë për negociatat me BE-në, Zef Mazi, në një intervistë në emisionin “Real Story” në “News 24”, deklaroi se shumë herë ka...

Bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth, Princi Philip i nënshtrohet një ndërhyrjeje në zemër, ja gjendja...

Duka i Edinburgut, Princi Philip, 99-vjeç, i është nënshtruar një ndërhyrje të lehtë në zemër. Burime nga pallati mbretërorë, kanë thënë se Princi Philip,...

“Truri” artificial zbulon arsyen pse s’mund t’u besojmë gjithmonë syve tanë

Një rrjet kompjuterik i modeluar sipas një pjese të trurit të njeriut, po jep njohuri të reja në lidhje me mënyrën se si truri...

Bushati: Shqipëria kantier ndërtimi, nuk presim të hapet fushata e të shpallim programe

“Shqiptarët dinë ta bëjnë dallimin nga një 97-të që u shkaktua nga qeveria dhe nuk të ruante dot as zoti dhe një pandemie që...

Osmani falënderon votuesit: Fitorja historike i takon qytetarëve të Kosovës

Drejtuesja e iniciativës Guxo dhe kandidatja e Lëvizjes Vetëvendosje për presidente, Vjosa Osmani, ka reaguar përmes një shkrimi në Facebook, pasi që ajo ka...

FATI YT/ HOROSKOPI, 5 MARS 2021

Dashi Ka shumë gjëra që po ndikojnë në vëmendjen tuaj dhe shpesh kalojnë në konfuzion sidomos që prej dates 5 Mars. Demi Ju mund të...

Në Kosovë si murgeshë, në Shqipëri si prostitutë

Nga Mero Baze Albin Kurti i dha fund pjesës së parë të fushatës së tij elektorale në Shqipëri, duke prezantuar kandidatët e tij në Lezhë...