16.04.2021 07:55
Home Kërko

빛가람동 맛집(Talk:Za31)전화 역할대행 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Ja si po tenton Laporta të bindë Messin të qëndrojë te Barcelona

Pesë javë pasi u bë president i Barcelonës ​​dhe pasi u njoh me rezultatit e auditimit Joan Laporta tashmë është duke përgatitur ofertën për...

“Projekti i ndarë në 5 faza, në 4-5 vite do ketë përfunduar”, Rama: Porti...

Kryeministri Edi Rama tha se sot bëhet realitet ëndrra disa vjeçare e krijimit të këtij porti në pikën kryesore turistike dhe nxitje të ekonomisë....

Zgjedhjet e 25 prillit/ Balla publikon urimet e zyrtarëve të Parlamentit Europian: Vetëm PS...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në një postim në facebook ka publikuar urimet e disa prej zyrtarëve të Parlamentit Europian...

Prezantimi i masterplanit të Portit të Durrësit, më i madhi në Mesdhe/ Rama: Do...

Kryeministri Edi Rama ndodhen në prezantimin e masterplanit të Portit të Durrësit, që do të ndërtohet nga kompania Emaar Group dhe do të investohen...

Aurela Basha ka të drejtë që refuzon pasaportën dhe shtetësinë shqiptare!

Nga Kreshnik Spahiu/ Holanda, ashtu si Gjermania, nuk lejon të drejtën e mbajtjes së dy shtetësive. Me pak fjalë, një shqiptar që kërkon të...

Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet...

Gary Kokalari e shikon rikthimin e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës në pushtet si një gjë aspak të shëndetshme, komike dhe të egër pasi...

Studimi: Imuniteti ndaj koronavirusit zgjat me vite

Mjeku Ilir Alimehmeti ka shpërndarë me ndjekësit e tij një lajm të mirë duke iu referuar revistës prestigjioze “Nature”, ku edhe flitet për imunizimin...

Këto janë tre shenjat e horoskopit që meritojnë një shans të dytë

Është absolutisht njerëzore që të gjithë bëjnë gabime në jetë, por ekzistojnë dy kategori personash. Janë ata moskokëçarësit që nuk ja vlen t’i japësh...

Luftoni për rotacionin, mos gënjeni për ndryshimin!

Nga Skënder Minxhozi/ Një karvan laraman fanfarash endet këto ditë nëpër Shqipëri duke ju ofruar njerëzve pak a shumë atë që komediani brilant Roberto...

Zot, mos i ço nga gjumi

Nga Frrok Çupi/ Se atë çast kur të hapin sytë, do të shikojnë tjetër gjë nga çfarë ishin duke parë ëndërr dhe do të...