12.04.2021 04:32
Home Kërko

목포데이트메이트알바,의정부출장샵【katalk:Za32】24시간 언제든지 예약 신용/믿음 안전 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Balla nga Belshi: Elbasani do t’i japë Partisë Socialiste 9 mandate, për të vazhduar...

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla deklaroi nga Belshi se në 25 prill, qarku i Elbasanit do t’i japë Partisë Socialiste...

Mos ja vini re Ilir Metës, Shehrazadja i ka hyrë nën lëkurë! Le ta...

Nga Ilirian Blloshmi/ Ka 30 vite që bën korrupsion, pla çkitje, zhdu kje dëshmitarësh, sha ntazh, intriga, plane destabilizuese, pastrim parash, fshehje pasurie, mashtrim me...

Tare tregon të ardhmen e Muriqit: Gëzon respektin e stafit, mund t’i japë shumë...

Vedat Muriqi nuk ia ka dalë që deri tani të përmbushë pritshmëritë me Lacion. Sulmuesi mes COVID dhe dëmtimeve, nuk ka bërë më të...

Ministria e Brendshme: Shtyhet afati i tërheqjes së letërnjoftimeve deri në shtator

Ministria e Brendshme bën me dije se është shtyrë afati i letërnjoftimeve (kartës së identitetit) deri në shtator 2021. Me anë të një postimi...

Rama thumbon Metën dhe Berishën: Janë gati të djegin Shqipërinë, për pushtetin e tyre

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar edhe Ilir Metën dhe Sali Berishën, sipas së cilit janë e keqja e këtij vendi. “Ato kur nuk kanë pushtetin...

Rama nga Cërriku: Rama: Nuk i përdorim telefonat për t’ju pyetur se kë do...

Kryeministri Edi Rama tha se ai nuk është nga ato kryeministër që u kthen shpinën votuesve pas zgjedhjeve të 25 prillit. “Kur mbarojnë zgjedhjet nuk...

Pesë arsye të mundshme pse shihni dikë në ëndërr!

Ëndrrat mbajnë kuptime të fshehura dhe mesazhe të fuqishme. Kur ëndërroni për dikë do të thotë se ai po mendon për ju ose do...

Rama: Ja cila është arsyeja përse u ktheva nga emigracioni

Kryeministri Edi Rama në takimin në Cërrik, ka rrëfyer edhe arsyet se përse është rikthyer nga emigracioni. Kreu i qeverisë u shpreh se nuk...

Dy veprat kryesore që duhet t’i bësh patjetër në muajin e Ramazanit

Ez-Zuhriu, dijetari i madh në kohën e tabi’inëve, thoshte: “Ramazani është i karakterizuar nga leximi i Kuranit dhe bamirësia”. Këto dy vepra kanë qenë...

Njihuni me shenjat e horoskopit që vëzhgojnë gjithçka dhe nuk flasin

LUANI-Do ta keni patjetër pak të çuditshme të shihni Luanin në këtë listë, pasi është një shenjë që dëshiron të shfaqet dhe të tërheqë...