12.04.2021 03:30
Home Kërko

고령매니저프로필[Talk:ZA32]지금 조치를 취하십시오영월출장안마ㅋ톡영월출장아가씨대섹시콜걸영월출장마사지출장안마야한곳영월콜걸출장 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Italia rrezikon përjashtimin nga Europiani, Gravina i lutet kryeministrit

Numri një i Federatës Italiane të Futbollit, Gabriele Gravina, i dërgoi një letër gjatë fundjavës Kryeministrit, Mario Draghi, në të cilën i kërkoi atij...

Rakacolli: Vaksina kineze është e sigurt, më pak efekte anësore se Pfizer

Komisioni i Ligjeve dhe i Shëndetësisë, miratuan pa asnjë debat aktet normative për furnizimin e Shqipërisë me vaksinën kineze. Zv/ministja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli...

Opinion/ Biden po forcon trashëgiminë e Obamës ndërsa kërkon të tijën

Nga John Harwood/ Me plane gjithëpërfshirëse të rimëkëmbjes ekonomike, Presidenti Joe Biden kërkon trashëgiminë e tij për një New Deal ose Great Society. Por...

Videomesazhi/ Spiropali: Me PS mbështetje për familjen dhe mirëqënien. Më shumë paga dhe pensione,...

Drejtuesja politike e PS për qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali, ka publikuar sot në rrjetet sociale një mesazh video nga selia e Partisë Socialiste...

Kandidatët e PS takim në Katundin e Ri: Mandati i tretë për të përfunduar...

Kandidatët e skuadrës së Partisë Socialiste të Durrësit Milva Ekonomi, Ana Dhamo, Arkend Balla dhe kryebashkiakja e Durrësit Emiriana Sako kanë zhvilluar një takim...

Kosovë, bilanci i Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Cilën bretkosë zgjodhët? Vendimi që morët tregon rrugën tuaj drejt suksesit dhe pasurisë

Bretkosa e pasurisë” është një simbol shumë i lashtë kinez. Shenjat popullore thonë se kjo hajmali tërheq mirëqenien financiare në shtëpi, sipas “Italia Feed”....

“Kurti s’do ketë mundësi lëvizjeje, do t’i bëhet presion për dialogun me Serbinë

Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara do t’i bëjnë presion kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, që të nisë dialogun me Serbinë pa vendosur parakushte. Edhe...

Sheqeri apo kripa, kush është më e dëmshme?

Më i dëmshëm sheqeri apo kripa? Konsumi i tepruar i sheqerit dhe i kripës shoqërohet me mjaft probleme shëndetësore. Gjithmonë na këshillohet të kemi...

Beteja e fundit e vlerave dhe antivlerave

Nga Artur Ajazi Beteja elektorale e 25 Prillit, pa asnjë dyshim, do të jetë beteja e fundit mes vlerave dhe antivlerave, mes një epoke të...