01.12.2021 12:42
Home Kërko

강남출장마사지\칠곡해비치【TALK:za33】좋아하는 자매와 데이트 - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Pa prisni pak, mos vallë Rihanna me këtë detaj sapo na tregoi se është...

Barbadosi është shpallur zyrtarisht republika më e re në botë! Në ceremoninë që u zhvillua në përvjetorin e 55-të të pavarësisë, në kryeqytetin Brixhtaun,...

Nano lajmëron ristrukturimin e policisë: Do veprojmë më shpejtë, po analizojmë çdo gjë

Në Komisionin e Sigurisë Kombëtare, po raporton Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano i cili ka theksuar se policia e Shtetit prej afro...

Manja: Njësia Antikorrupsionit në fokus investigimin e dhënien e lejeve të ndërtimit në ...

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja komunikim këtë të mërkurë ka bërë publik dhe rastet që janë marrë në shqyrtim deri më tani nga Njësia...

Trekëndëshi Donald-Bora-Trixa…/ Ironizon ish-burri i Borës, Vin Veli

Tashme trekendeshi Bora, Donald, Trixa eshte kryefjala e dites. Mbremjen e djeshme teksa Semi revoltohej per situaten e Trixes dhe Donaldit ai deklaroi se...

OBSH: Numri i viktima nga Covid-19 është ulur me 10% këtë javë

Pothuajse 3.8 milionë njerëz në mbarë botën u infektuan me Covid-19 javën që kaloi dhe më shumë se 47 mijë persona ndërruan jetë. Lajmi...

Bora Zemani ende nuk ka reaguar, por Olsa Muhameti i ka dy fjalë për...

Bora Zemani ende nuk ka bërë asnjë reagim për atë që po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix në shtëpinë e Big Brother Vip. Më...

COVID-19/ Gjermania vaksinon edhe përmes farmacistit dhe dentistit

Fushata e vaksinimit anticovid në Gjermani do të zgjerohet: do të mund të merret edhe në farmaci dhe tek dentist, deklaroi kryeministri i landit...

Veliaj i uron ditëlindjen Alfred Moisiut: Gëzuar 92-vjetorin Presidenti fjalëmirë

Ish-Presidenti Alfred Moisiu feston sot ditëlindjen e 92-të. Përmes një fotoje të përbashkët në twitter, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka...

Paralajmërimi i Manastirliut: Dimri do kërkojë më shumë masa të reja. Omicron shqetësues, javën...

Me variantin e ri të koronavirusit Omicron që ka ngritur shqetësimin në të gjithë botën si dhe me sezonin e dimrit, Shqipëria duket se...

2 mijë pemë të tjera i shtohen Parkut të Liqenit në Paskuqan

2 mijë pemë të tjera i janë shtuar Parkut të Liqenit në Paskuqan, falë edhe kontributit të qytetarëve. Lajmin e bëri të ditur sot...