Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Sheriff dhe Real Madrid.

Reali do të tentojë t’i hakmerret FC Sheriffit për atë humbej turpëruese në Santiago Bernabeu dhe me një fitore sonte, për të prerë biletën për fazën tjetër të Champions League.