Partnerja bukuroshe e Ledri Vulës, Sara Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit. Një prej tyre e ka pyetur nëse do e linte Ledrin të bëhej pjesë e Big Brother VIP. Besojeni apo jo, por Sara është përgjigjur pozitivisht.

“Me këtë që na bëri Bora patjetër që po”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Bora u takua me Donaldin brenda shtëpisë së famshme dhe dyshja dhuruan shumë emocione te teleshikuesit.