Bashkejetuesja e Shkelzen Berishes, Armina Mevlani ka postuar disa foto me rroba plazhi, ndërsa kërkon mendim nga ndjekësit se kush i rri më mirë.

“Vera mbaroi. Cili bikini më rri më mirë”, pyet ajo ndjekësit e vet?

Vështirë të zgjedhësh në fakt.

Nderkohe qe vjehrri i saj, Sali Berisha pas shpalljes “non grata” nga SHBA dhe perjashtimit nga grupi parlamentar i PD, ka dale ne terren duke takuar bazen e partise dhe kerkuar “kokën” e Bashes, per ta rrezuar nga kryetar i PD.

Prandaj thone qe “halli hallit nuk i ngjan”, ku halli i Sali Berishes qe kerkon te shpetoje koken e vet dhe familjes, ku halli i nuses se djalit te tij qe ka problem zgjedhjen e bikinive.