Dashi Jeni nje nga shenjat qe mendimi per familjes ju fillon me shume nostalgji dhe emocion ne kete fillim muaji. Afrohuni me njerzit e afert dhe shikoni nje ndryshim shtepie qe mund te beni apo rregulloni

Demi Do jeni ne komunikim me njerzit e afert per nje udhetim te shkurter qe do beni por qe ju ndan pak ne kohe nga njerzit e afert. Pra keni projekte qe duan udhetim dhe kohe large familjes

Binjaket Do tentoni te merreni me ceshtjet ekonomike kete fillim muaji por e shikoni qe nevojat e te afermve jane te tilla qe ju spo i permbushni dot. Kjo do ju lodhi disi kete periudhe.

Gaforrja Kjo dite do jete e rendesishme per ju pasi eshte nje fillim me venendje tek ju dhe tek interesat tuaja te rendesishme te kesaj periudhe.

Luani Nje gjendje e keputur dhe emocionale shpirterore fillon me kete muajin Shtator per ju. Bashke me Gushtin ju duket sikur diteve tuaja te bukura u ngelen vetem kujtimet. Kujdes me psikologjine, shendetin dhe punen.

Virgjeresha Jeni ngritur me nje ton me te qete dhe me te larte sot gati Kreshendo dhe kjo fal hene sne Gaforre qe ju mbeshtet ne shume aspekte pune dhe famijariteti

Peshorja Ka dicka te bukur ne shenjen tuaj keto dite dhe ka dicka qe ju merzit pasi ju duhet nje pozicion pune dhe martese me i sakte dhe i denje per ju.

Akrepi Mundesisht sot me henen ne Gaforre te tentoni te ndjeheni me te mbrojtur nga goditjet emocionale dhe ekonokime te muajit Gusht. Sot ndjeheni se dicka e mire po ju mbron.

Shigjetari Do keni shpenzime ne diten e sotme por edhe perfitime ekonomike. Por akoma nuk do arrini te shikoni nje bilanc te ekuilibruar derisa te marri drejtim jeta juaj pas dt 7 Shtator.

Bricjapi Hena ne Gaforre ne kete fillim muaji ju sjell ne kujdes marredheniet me te tjeret dhe marrdheniet ne cift. Duhet te jeni pak me tolerante dhe bashkepunues pasi partneri juaj do jete shume i ndjeshem apo e ndjeshme ne kete faze.

Ujori Kjo e sotmja si fillim muaji mund te quhet nje dite me inteligjnence emocionale por edhe me ndikim familjar ne ndryshimet apo planet qe do beni ne lidhje me punen dhe jeten e perditeshme.

PeshqitNe dashuri duket se ju fut muaji i Shtatorit por keto dite me shume  do jene ndjesi dhe emocione se sa nje mundesi e vertet ne jeten tuaj erotike. Por me pas ju paralajmeron per lindje femijesh.