Pas fitores historike në zgjedhjet e 25 prillit, kryeministri Rama zhvilloi një takim falenderues, me skuadrën kampione të patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe të gjithë qytetarëve.

Rama ka thyer një tjetër rekord audience pasi 72 mijë persona e kanë ndjekur live në Facebook gjatë këtij takimi./ Lexo.al