Plarent Ndreca, kandidati i PS-së në Qarkun Tirane, i renditur i 20 në listë vijon takimet me qytetarët në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet parlamenatre të 25 prillit. Ndreca ka zhvilluar ditën e djeshme disa takime me banorët e Yzberishtit dhe zonës së Unazës së Re.

Kandidati për deputet ka inspektuar nga afër punimet në rrugën “Tom Plezha” të cilat janë drejt përfundimit. Investimet në këtë zonë do e kthejnë në një ndër lagjet më të mira në kryeqytet. “Zona rritet çdo ditë dhe zhvillohet duke u bërë një nga hapësirat më të frekuentuera në #Tiranë”, shkruan Ndeca në Facebook, përkrah fotove me qytetarë të kë saj zone.

📍Kënaqësi të takoja bashkë me Gentin dhe Fatjonin me banorë nga komuniteti gramshiot në zonën #Astir #Yzberisht…

Posted by Plarent Ndreca on E martë, 6 April 2021

HAP PAS HAPI 👣 në #Astir #Yzberisht #UnazaeRe #Lagjja14

Rruga “Tom Plezha” drejt përfundimit. Një investim i…

Posted by Plarent Ndreca on E martë, 6 April 2021