Pas një debati të ashpër në ‘Përputhen’ mes opinionistit Arjan Konomi dhe Sindit, duket se ‘gja.krat nuk po qetësohen’.

Arjani, ndër të tjera, i tha Sindit se ka një ç’ekuilibër nervor, duke i theksuar asaj se djali që do të ketë në krah do të jetë shumë fatkeq.

Mirëpo duket se nga programi, kunjat mes dyshes janë zhvendosur në rrjetet sociale.

“Ju këshilloj të shihni një super film: “Gra në prag të një krize nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim Oscar)”, ka shkruar Arjani.

Mirëpo, duket se ky status nuk ka kaluar pa i rënë në sy dhe Sindit, e cila ka reaguar dhe është përgjigjur në rrjete sociale po ashtu, me në të një video, ku këndon këngën e Flori Mamujesit ‘Nallane’ :

“Sa keq u bone dhe sa shpejt e nxorre ftyrën taneee

gjakun tënd të kuq të zi e bannne

pse të djeg për mu kaq shumë se di

po kush je ti

A thu ça bone

kur u bone ti me dhon leksione

më mirë ruje nerin e shpis tone,

mos u merr me mu jo”.