Ftesa e kryeminitrit Rama kundrejt inxhinieres së njohur Luljeta Bozo për të kandiduar si deputete nën siglën e Partisë Socialiste shkaktoi jo pak polemika në rrjetet sociale.

Gazetari i njohur, Alfres Peza ka publikuar në llogarinë e tij në facebook një foto kolazh ku nga njëra anë është Luljeta Bozo, dhe nga ana tjetër Lulzim Basha. Peza ka bërë një lojë fjalësh me rrënjën e emrit të Bozos dhe Bashës. Mbi foto gazetari shkruan: Nuk ua ka fajin LUL-jeta por LUL-zimi…😅.

Nuk ua ka fajin LUL-jeta por LUL-zimi…😅

Posted by Alfred Peza on E premte, 5 Mars 2021