Ish-missi i njohur, Diellza Kolgeci feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat. Jeni kuriozë ta dini sa vjeç ka mbushur?

Sot Diellza ka mbushur 42 vjeç, mirëpo pavarësisht moshës nuk ka ndryshuar asgjë që nga koha kur ajo u shpall miss në moshën 17 vjeçare. Ajo vazhdon të ruajë freskinë e fytyrës dhe linjat trupore.

“5 vite qe kur e kam shkruar kete urim per MUA… Sot 42, nuk kam ndryshuar ne brendesi vetem se jam e permbushur sepse jam nena e Helenes. Ju faleminderit te gjithve per urimet, fjalet e embela. Ju dua”, ka shkruar Diellza në një postim në Instagram.