DASHI

Ka një rilindje në progres, ju mund të filloni projekte të reja, të mbështeteni në një rilindje që do t’ju hapë në horizonte të reja në javët e ardhshme. Kjo gjithashtu do të ndikojë në dashurinë dhe ndjenjat në përgjithësi. Mos u shqetësoni nëse mund të ketë ende disa vështirësi në fillim. Yjet janë në avantazhin tuaj, në horoskopin e tij Paolo Fox shpall fat të madh sot tek Dashi, por edhe në funksion të vitit të ardhshëm.

DEMI

Eshtë një fundjavë e ndërlikuar për ndjenjat, veçanërisht nëse partneri juaj mund të ketë bërë diçka që ju bëri të bezdiseni këto ditë. Eshtë një fundjavë e diskutueshme edhe për shkak të një aspekti të veçantë. Por gjatë nëntorit dhe deri në pjesën e parë të dhjetorit mund të mbështeteni në yje të favorshëm. Por eksperti i astrologjisë rekomandon: mos merrni vendime të nxituara, qëndroni të qetë deri në 2021.

BINJAKET

Horoskopi i Paolo Fox për sot, e shtunë 21 Nëntor 2020 tregon se do të keni një aftësi të madhe për të reaguar dhe për t’u përfshirë. Mos lejoni që të kushtëzoheni nga vështirësitë, sepse do të jeni në gjendje të jeni shumë të fortë dhe të drejtpërdrejtë, pa u nënshtruar. Dy vitet e ardhshme janë me fat dhe pjellore: ju mund të arrini diçka të bukur në jetën tuaj. Mund të ketë një martesë, një fëmijë, një pushim me fat ose një rast të mirë që do t’ju bëjë shumë më të qetë.

GAFORRJA

Vazhdoni ngjitjen tuaj, e cila ka filluar dhe do të vazhdojë në muajt e ardhshëm. Ju mund të zgjidhni problemet që janë grumbulluar, si dhe mund të arrini diçka të re dhe më të mirë. Venusi i favorshëm i buzëqesh dashurisë sot dhe në orët e ardhshme.

LUANI

Polemikat lindin lehtë, veçanërisht sepse keni një karakter shumë të fortë dhe të vendosur. Kur pësoni një sulm, ju reagoni menjëherë dhe lind një luftë që gjithashtu mund të çojë në mosmarrëveshje që janë të vështira për t’u shëruar. Kujdes, pra, për marrëdhëniet në familje, në punë dhe me partnerin. Për beqarët, do të duhen të paktën nja gjashtë javë para se të vlerësoni disa lajme interesante.

VIRGJERESHA

Në horoskopin e tij Paolo Fox është ende pozitiv në tregimin e së ardhmes së Virgjëreshës. Suksesi, fati në dashuri dhe forca e madhe duket se nuk mungojnë kurrë në parashikimet tuaja. Ju jeni protagonistët e një procesi revolucionar. Kur gjithçka është në rregull, ne nuk e kuptojmë se çfarë mund të përmirësohet në jetën e dikujt. Por nëse ka probleme, nëse jeni të detyruar të filloni nga e para, krijohen perspektiva të reja rritjeje. Ju mund t’i dhuroni jetës suaj kohë të reja dhe ritme të reja, edhe në dashuri.

PESHORJA

Jupiteri do të kthehet i favorshëm për 4 javë. Nëse akoma nuk ndjeni fat, mos u dëshpëroni. Yjet ndryshojnë, dhe për horoskopin e Paolo e të shtunës 21 Nëntor 2020 dhe në përgjithësi këtë fundjavë mund të mbështeteni në fat të mirë. Mbani humorin lart, pavarësisht nga vështirësitë.

AKREPI

Për horoskopin e të shtunës ka ende një tension të vogël. Por bëhuni gati të përjetoni një rikuperim të madh nga e diela kur Venusi prek qiellin tuaj dhe duket bukur. Eshtë koha të bëni një hap prapa nëse ka pasur një mosmarrëveshje që duhet të zgjidhet. Ndërsa nëse ju pëlqen dikush, mos hezitoni të tregoni ndjenjat tuaja në orët e ardhshme.

SHIGJETARI

Ekziston një qiell i bukur që ju shtyn të eksploroni edhe horizonte të reja. Nëse diçka ndërpritet në pjesën e parë të vitit, ajo mund të rifillojë në javët e ardhshme. Rezultatet do të jenë më të mira dhe madje edhe në dashuri mund të merrni më shumë. Me pak fjalë, për horoskopin e Shigjetarit të datës 21 nëntor 2020 ka shumë fat, për një të shtunë që jep shpresë për një të ardhme gjithnjë e më rrezatuese.

BRICJAPI

Edhe nëse për shkak të koronavirusit kishte vështirësi për të gjithë, ju nga Bricjapi keni qenë në gjendje t’i përballoni ato në rastin më të mirë dhe të keni qenë në gjendje të krijoni mundësi të reja. Sigurisht, mbajtja e qetësisë dhe kontrolli i gjithçkaje është e vështirë edhe për ju. Kjo është arsyeja pse kur të ndodhë, duhet të izoloheni për të reflektuar. Shmangni konfuzionin, sepse keni nevojë të jeni vetëm. Dhe mbase këtë fundjavë do të jetë vërtet e nevojshme që ju të qëndroni mënjanë, sepse duhet të mendoni.

UJORI

Mos shkoni kundër ngjarjeve dhe kundër vetvetes. Herë pas here ju duhen stimuj të rinj për t’u ndjerë të gjallë dhe të ngazëllyer. Nëse ajo që mendoni ju duket e drejtë dhe nëse ajo që dëshironi të bëni duket e dobishme për lumturinë tuaj, mos hezitoni ta favorizoni këtë ndryshim. Në horoskopin e tij Paolo Fox ju inkurajon të kërkoni atë që dëshironi me zë të lartë!

PESHQIT

Keni përjetuar momente shumë të vështira dhe të tensionuara, por Afërdita njofton fillimin e një pasioni, i cili mund të jetë një dashuri e re, ose një miqësi që bëhet diçka më e thellë. Dhe nëse ka pasur një krizë, mund të shëroheni në dy javët e ardhshme. Përndryshe, nëse e kuptoni që nuk ka asgjë për të bërë, kthejeni faqen dhe jepini jetë të re ndjenjave tuaja. Mos u humbni në kujtimet nostalgjike që nuk ju lejojnë të përjetoni dashuri siç duhet jetuar: në një mënyrë të gëzueshme dhe të qetë.