Moderatorja e njohur, Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda, u bënë prindër për herë të parë në muajin qershor. Ata mirëpritën në jetë një djalë që e pagëzuan me emrin Krid, portretin e të cilit nuk e kanë publikuar ende.

Pavarësisht kësaj, në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë fotot e bukura me të birin.
Së fundmi, Klea ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se Krid ka mësuar të qëndrojë vetë ulur dhe pothuajse çdo gjë përreth ka filluar t’i tërheqë vëmendjen.

“Vde sim për tatuazhet e babit, vd esim. Jeta imee, u rrite ti të rrish në byç,”- ka shkruar Klea krahas fotos.