Këngëtarja e njohur Fifi ka humbur shumë kilogramë nga pesha e saj jo për faktin e nuk ndihej mirë me trupin që kishte, por për arsye shëndetësore. Pas këtij ndryshimi në rrjete sociale nuk kanë munguar fotot e transformimit drastik. Fansat e kanë pëlqyer pamjen e re të këngëtares dhe e komplimentojnë vazhdimisht për këtë ndryshim. Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Fifi shfaqet me flokë të gjatë bjond dhe një kapele rozë mbi kokë.