Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Paris Saint-Germain dhe Marseille. Neymar Junior është në formacionin startues pasi mungoi sfidën e kaluar për shkak të COVID-19.

Ai këtë javë doli negativ dhe është i gatshëm për lojë. PSG: Sergio Rico; Florenzi, Kehrer, Kimpembe, Bernat; Herrera, Gueye, Verratti; Di María, Neymar, Sarabia Marseille: Mandanda; Sakai, Álvaro, Caleta-Car, Amavi; Rongier, Kamara, Gueye; Lopez, Thauvin, Payet.