Këngëtari i njohur Maluma e ka lënë njëherë e përgjithmonë në të shkuarën historinë e dashurisë me Natalian! Ai ka nisur një rom ancë të re dhe rrjeti po zi en nga fotot e çiftit në momente inti me.

Maluma është fotografuar ditën e djeshme me një vajzë të panjohur për publikun. Dyshja po drekonin në New York dhe nuk iu kanë shpëtuar dot paparacëve. Këngëtari latin dhe partnerja e tij bjonde shihen duke shkë mbyer puthje dhe përkëdhelje me njëri-tjetrin.