Tayna njihet si një nga reperet shqiptare që ka një trup tejet se.ksi dhe të tonifikuar e të cilin nuk heziton ta tregojë shpesh herë në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka pozuar me një fustan të gjatë dhe të kuq që i shkon shumë dhe duket mjaft se.ksi, por duket sikur ky fustan e ka “tradhëtuar” këngëtaren.

Bazuar në pjesën ku fustani është i hapur, duket sikur reperja nuk ka veshur fare të brendshme. “Matura 2020”, ka shkruar Tayna pranë postimit dhe duket se kjo paraqitje ka të bëjë me këngën e saj më të re e cila pritet që të dalë në treg këto ditë.