Cristiano Ronaldo ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij ti kaloj disa ditë pushimi në bregdet. Ronaldo ka publikuar një foto në rrjete socialët në krahët e bukuroshes dhe modeles Georgina Rodrigues.

Çifti shihet në jahtin luksoz në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ishte Ronaldo ai që e ka ndarë këtë foto romantike me ndjekësit e tij, nërsa ka bërë edhe një dedikim romantic.

“I lumtur që po i kaloj këtë momente të bukura me ty”, shkruan futbllisti krahas postimit të tij.