Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodirguez, janë fotografuar rrugëve të Italisë. Çifti është parë nën shoqërinë e miqve, teksa po shijonin një darkë në fshatin italian të Portofinos.

Në fotot e publikuara çifti i famshëm është shfaqur më i dashuruar se kurrë, por duket qartazi që e kanë tepruar disi me alkoolin.

Ylli i Juventusit dhe modelja 26-vjeçare janë duke shijuar pushimet me familjen, e jo pak herë e kanë vendosur jahtin e tyre luksoz në plazhet e Portofinos.