Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara në media. Modelja përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj, ku ekspozon linjat perfekte. E të njejtën ka bërë së fundmi ku ka postuar një foto shumë provokuese.