Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë hedhur p[oshtë zaërat se sjanë në prag ndarje dhe se do të martohen në vjeshtë.

Sipas “Panorama Plus”, ata kanë planifikuar të martohen në vjeshtë, në një ceremoni private. Dy këngëtarët ka kohë që jetojnë bashkë në Prishtinë dhe ceremonia e dasmës pritet të jetë e magjike, por ende s’ka detaje nga çifti deri më tani.

Rreth dy vite më parë, Genc Prelvukaj rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me propozimin romantik që i bëri partneres së tij, Eni Koçi.