Hannah Ann Sluss ishte duke marrë rreze në plazhin e Malibu të dielën. 24 vjeçarja dukej mahnitëse teksa mbante veshur një palë bikini që i tregonin format trupore. Ajo u shfaq me një gjerdan në qafë, dhe syze dielli.