Luana Vjollca i ka vënë flakën rrjetit e veshur ndërsa ndau me ndjekësit fotot nga pushimet e saj në bregdet.Moderatorja pozoi në një varkë e veshur me bikini të bardha dhe vuri në pah linjat e saj trupore perfekte.

“Erdhi vapa me gushtin”- shkroi Luana Vjollca.Ajo dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa shijonte rrezet e diellit.

Teksa moderatorja shijon pushimet, kishte edhe ndjekës që e pyetën se kur ajo do të nxjerrë këngën e saj të re.“Edhe kënga do vijë me gushtin 🙈”- shkroi Luana Vjollca, duke paralajëruar se kënga që do sjellë me artistin e huaj Jay Santos do dalë këtë muaj.