Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes, Aneta Rama.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta. U prehtë në paqe!”-shkruan Meta.