E vogla e familjes Mamaqi, Sia, është një ndër fëmijët më të njohur të showbiz-it shqiptar. Megjithëse rrallë ia kemi parë portretin, shohim shpesh poza të ëmbla të të voglës në rrjete sociale. Amarda s’mund t’i rezistojë herë pas here fotove me të bijën, të cilën e quan shoqen e saj të ngushtë.

Familja ka shijuar pushimet buzë detit dhe tashmë që Sia është rritur më shumë, kalon më tepër kohë me mamanë e saj, Amin. Moderatorja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një pozë të dashurueshme nënë e bijë buzë detit, ndërsa shkrimi që ajo i vendos fotos është akoma më i ëmbël.

“Unë dhe ti! Shoqja ime e ngushtë përjetë.”- shkruan Ami krahas postimit, ku vajzat shfaqen duke parë njëra-tjetrën.

Ami dhe Ermali janë gjithashtu prindër të vogëlushit Joel, të cilin e shohim më shpesh në llogaritë e prindërve në rrjete sociale. Madje, ai mori pjesë edhe në filmin e të atit “I love Tropoja”.