Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako ka nisur zyrtarisht pushimet. Ajo ka publikuar disa foto nga bregdeti, ku shfaqet më në formë se kurrë. Vihen re linjat e saj seksi, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur Hygerta u zgjodh Miss Albania.

Kujtojmë që moderatorja është nënë e një vajze dhe i ka kaluar tashmë të dyzetat, por ngjan sërish si një 20-vjecare.