Tayna, ka njoftuar se shumë shpejt do publikojë këngën e saj më të re të titulluar “Blass”. Së fundmi reperia ka postuar disa foto në “Instagram” të shkëputura nga videoklipi i saj.

Ajo që bie më shumë në sy janë flokët e saj ngjyrë rozë dhe të pasmet e saj bombastike që sa vjen dhe rriten. Kjo gjë i ka bërë përshtypje edhe një fansi, i cili e pyet: “Pse po rriten të pasmet e tua çdo ditë e më shumë?”.

Tayna nuk ka ngurruar t’i përgjigjet, duke i shkruar disa emoji ushqimesh, që lë të nënkuptojme se ajo ka ngrënë shumë këto kohë dhe ka shtuar peshë.