Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj ka humbur ditën e sotme babain e saj. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë Rudina përmes një postimi në Instagram. “I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj”.

Babai i saj ishte prej disa kohësh në gjendje jo të mirë shëndetësore. Edhe para disa ditësh, në postimin e saj për ditëlindje, aktorja u shpreh se ditëlindja e gjeti tek dera e spitalit.

 

View this post on Instagram

 

I shtrenjti im,me thave shpirtin ! Lamtumire diell zemre! Shko prane Zotit , Rexhep Dembacaj.

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on