Kjo fundjavë e ka gjetur ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim larg Tiranës, nën shoqërinë e një muzike të mirë tipike shqiptare.

E veshur sportive, me atlete dhe një këmishë të bardhë, teksa në duar mban një buqetë shumëngjyrëshe, Kim shihet pranë një burri që luan me çifteli.Ndër të tjera, ai këndon edhe pjesë nga kënga e famshme ” kush kërcen napolonin”.